Florya Beşyol Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Aydın Üniversitesine yakın 3 dakika yürüme mesafesinde olan Kampüs 34 Kız Yurdu, bir öğrencinin bulmak istediğinden daha fazla avantajı sunuyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi 3 DK. Yürüme Mesafesi
Arel Üniversitesi 15 DK. Yürüme Mesafesi
Kültür Üniversitesi 10 DK. Metrobüs Mesafesi
Gelişim Üniversitesi 15 DK. Metrobüs Mesafesi
Biruni Üniversitesi 5 DK. Metrobüs Mesafesi
Yurt Fotoğrafları İletişim

Ev Konforunda ve Lüks

Sıkı bir çalışma döneminin ardından nihayet hayallerindeki üniversiteye yerleştin, şimdi gerçekten bir üniversitelisin! Bu dönemin gerçek anlamda tadını çıkarabilmek için konaklayacağın ve yaşam alanı olarak seçeceğin yerin çok önemli olduğunu bilmelisin. Hayatının belki de en önemli zaman dilimlerinden birini tıpkı evinin konforunu taşıyan bir yerde geçirmek istemez misin? Kampüs 34 Kız Öğrenci Yurdu sana bir yurttan daha fazlasını sunuyor! 7/24 çalışan yüksek hızda Wi-Fi ile finallerine kesintisiz hazırlanabilir, yine 7/24 sıcak su hizmeti sayesinde sınav öncesinde ılık bir duş alabilirsin. Dilersen odandaki televizyonu açabilir, sınava çalışma maratonuna kısa bir ara verebilirsin. Ya da hemen arkandaki mini dolaptan soğuk bir içecek çıkarabilir, yaklaşan dönem sonu sunumuna keyifle hazırlanabilirsin. Belirli zamanlarda odan temizlenecek ve havalandırılacak. Akşam dersi dönüşünde yurt arkadaşın ile sohbet ederken leziz bir yemek yiyebileceksin. Sen üniversite hayatını en verimli şekilde geçirirken, sana evinin rahatlığında bir yaşam alanı sunmak için daima buradayız!

Image
Yurt İmkanları
Sabah Kahvaltısı
Akşam Yemeği
Çamaşırhane
Oda Temizliği
Yüksek Hızlı İnternet
7/24 Sıcak Su
Kütüphane
Her Katta Çalışma Odası
Her Katta Valiz Odası
Odalarda Mini Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Yaz Bahçesi

Yurt Fotoğrafları

Particle element
Şimdi Detaylı Bilgi Al
Yurt temsilcilerimiz merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabilmek için sizi bekliyor. Hemen WhatsApp’dan yazın ya da telefon açın.

İstanbul Aydın Üniversitesine Yakın Yurt

İstanbul Aydın Üniversitesi’ne yakın yurt arıyorsan doğru yerdesin! Sana ulaşım konusunda ayrıcalıklı fırsatlar sağlayan bir konumda olacaksın.

Merkezi konumda yer alan lokasyonumuz ile civarda bulunan; üniversite hastanesi, market, kırtasiye, bankamatik ve alışveriş merkezi gibi pek çok kuruma rahatlıkla ulaşabilirsin. İstanbul Aydın Üniversitesi’ne olan 3 dakikalık mesafe sayesinde sabah derslerine geç kalmadan erkenden derslikte olman mümkün. Florya’da yer alan yurt lokasyonunun, üniversite kütüphanesi ile olan yakınlığı da geç saatlerde bile rahatça yurda geri dönebileceğin anlamına geliyor. Üstelik bunları yaparken kent hayatının trafiğinden ve gürültüsünden uzak olabilirsin. Sabahları otobüste simit atıştırmaya alternatif olarak yurt içerisinde sabah kahvaltısı edebilir, güne daha zinde başlayabilirsin. Ulaşımdan kar ettiğin zamanlarda yurdun kütüphane veya çalışma odalarında ders çalışabilir, ya da yaz bahçesinde en sevdiğin kitabın sayfalarını aralayabilirsin.

Yurt İmkanları

Sabah Kahvaltısı
Akşam Yemeği
Çamaşırhane
Oda Temizliği
Yüksek Hızlı İnternet
7/24 Sıcak Su
Kütüphane
Her Katta Çalışma Odası
Her Katta Valiz Odası
Odalarda Mini Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Yaz Bahçesi

Bize Ulaşın

Adresimiz