Florya Beşyol Erkek Öğrenci Yurdu

Florya Beşyol mevkiinde bulunan erkek öğrenci yurdumuz Güvenlik, sağlık, ulaşım gibi konularda oldukça avantajlı. İstanbul Aydın Üniversitesine 3 Dk. Yürüme mesafesinde olan yurdumuzu inceleyin.

İstanbul Aydın Üniversitesi 3 DK. Yürüme Mesafesi
Arel Üniversitesi 15 DK. Yürüme Mesafesi
Kültür Üniversitesi 10 DK. Metrobüs Mesafesi
Gelişim Üniversitesi 15 DK. Metrobüs Mesafesi
Biruni Üniversitesi 5 DK. Metrobüs Mesafesi
Yurt Fotoğrafları İletişim
Florya Erkek Öğrenci Yurdu

Ev Konforunda ve Lüks

Odalarımızı tasarlarken öğrencilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve konforlu şekilde karşılamayı hedefledik. Tüm odalarımızda her öğrenci için çalışma masası ve sandalye bulunuyor. Bununla birlikte sağlıklı uyku için ortopedik ve bazalı yatak sunmaya dikkat ettik. Öğrencilerimizin daha rahat etmesi için geniş bir kıyafet dolabı ve portmanto da her odada sunduğumuz eşyalar arasında yer alıyor. Tüm odalarımız banyoya ve büyük bir buzdolabına da sahip. Eşyalarımız arasına televizyon, çamaşır makinesi ve ütü masasını da ekleyerek odalarımızı tamamladık.
Odalarımız Geniş, Ferah ve Işık alır. Küçükçekmece Erkek Öğrenci Yurtları arasında bölgede ki en geniş metrekare odaları veren Erkek yurduyuz.

Odalarımızda eşyaların yanında kesintisiz ve sınırsız olarak sunduğumuz hizmetler de bulunuyor. Uydu yayını, sıcak su, ısınma ve yüksek hızlı internet bu hizmetlerin arasında yer alıyor. Beş yıldızlı otel konforunu yakalayabileceğiniz yurdumuza sadece özel eşyalarınızı getirerek yerleşebilirsiniz. Yurdumuzda bulunan odaları sizlere bir kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalar olmak üzere üç farklı seçenekle sunuyoruz.

Yurt İmkanları
Sabah Kahvaltısı
Akşam Yemeği
Çamaşırhane
Oda Temizliği
Yüksek Hızlı İnternet
7/24 Sıcak Su
Kütüphane
Her Katta Çalışma Odası
Her Katta Valiz Odası
Odalarda Mini Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Yaz Bahçesi
Şimdi Detaylı Bilgi Al
Yurt temsilcilerimiz merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabilmek için sizi bekliyor. Hemen WhatsApp’dan yazın ya da telefon açın.

Yurt Fotoğrafları

İstanbul Aydın Üniversitesine Yakın Yurt

Sefaköye Yakın Erkek Öğrenci Yurdu Kampüs 34’ün merkezi konumda bulunması, ulaşım alanında çok önemli fırsatlar sağlıyor.

Bu merkezi konumdan dolayı civarda çeşitli sosyal tesisler, alışveriş merkezi, bankalar ve üniversite hastanesi de dahil olmak üzere ihtiyaç duyulan çeşitli kurumlara kolaylıkla ulaşabilmek mümkün. Erkek Öğrenci Yurdumuz Metrobüse Bitişiktir. Yürüme mesafesinde günlük ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yurdun konumu farklı üniversitelere de oldukça yakın.

Yurt İmkanları

Sabah Kahvaltısı
Akşam Yemeği
Çamaşırhane
Oda Temizliği
Yüksek Hızlı İnternet
7/24 Sıcak Su
Kütüphane
Her Katta Çalışma Odası
Her Katta Valiz Odası
Odalarda Mini Buzdolabı
Odalarda Televizyon
Yaz Bahçesi

Bize Ulaşın